Konferencje.com

Konferencje.comNajstarszy serwis branży MICE w polskim internecie.
Od 30000 do 45000 UU miesięcznie

Działamy nieprzerwanie od 2001 r., co pozwoliło nam na zdobycie bogatego doświadczenia.

 

Łączymy branżę spotkań - właśnie do pracowników tego sektora kieruje swoje usługi. Nasz vortal to nie tylko baza firm z branży, ale także bogaty informator na temat organizacji i obsługi konferencji i eventów.

Na naszej stronie publikujemy najnowsze wiadomości z rynku, ciekawe artykuły, a także informacje o najciekawszych konferencjach. W ramach vortalu działa forum, które jest giełdą informacji i miejscem spotkań branży konferencyjnej. Na naszym forum działają dyskusyjne grupy eksperckie, gdzie profesjonaliści z dziedzin takich jak: organizacja eventów, konferencji czy obsługi artystyczej imprez, odpowiadają na pytania naszych użytkowników.


Konferencje.Com to doskonałe miejsce na zaprezentowanie Państwa oferty szerokiej grupie odwiedzających. Konferencje.com są odwiedzane przez pracowników branży oraz firmy poszukujące organizatorów imprez i konferencji. 75% internautów trafia do Konferencje.com poprzez wyszukiwarki, dzięki widoczności serwisu na czołowych pozycjach pod hasłami związanymi z konferencjami, eventami, imprezami firmowymi.

Oferujemy unikalną mieszankę rozwiązań, dzięki którym aktywnie wspiera Klientów w promocji ich usług, umożliwia Im szybkie oraz efektywne dotarcie do potencjalnych klientów. Serwis zapewnia promocję poprzez zamieszczenie prezentacji, a także umożliwia dodatkową reklamę obiektów hotelarsko-konferencyjnych na strona turystycznych swojej sieci.